با تهیه پکیج درمانی و رفاهی آتیه سازان زندگی ایرانیان، محصولات زیر برای شما فعال می شوند:

1- صدور کارت درمانی برای استفاده در مراکز طرف قرارداد درمانی  برای سرپرست خانوار

2- صدور کارت درمانی برای تک تک اعضای خانواده بر اساس فرمول مقابل به صورت رایگان: متاهل ها: همسر و فرزندان مجردها: پدر، مادر، خواهر و برادر

دقت فرمایید که کارت های درمانی به صورت غیر هوشمند، قابلیت استفاده در مراکز طرف قرارداد  را دارند.

3- فعالسازی یک کارت بانکی عضو شتاب به صورت رایگان و تبدیل آن به کارت تخفیفی برای سرپرست خانوار. برای مشاهده لیست مراکز طرف قرارداد رفاهی اینجا کلیک کنید.

در صورت بروز هر گونه ابهام و یا سوال با پشتیبانی در تماس باشید. همچنین ارتباط از طریق نرم افزارهای ارتباط جمعی با شماره 09038201519 بین ساعات 8 الی 22 مقدور است.

 پس از مراجعه به مرکز طرف قرارداد، با نشان دادن کارت درمانی خود به پذیرش، از خدمات استفاده می کنید و در نهایت، تسویه را به صورت نقدی انجام می دهید. در حوزه خدمات رفاهی، صرفا کافیست با مراجعه به مراکز رفاهی طرف قرارداد رفاهی، از دستگاه کارتخوان دارای لوگوی ذیل، پس از خرید، استفاده کرده و به صورت خودکار، تخفیف بگیرید. رسید نمونه خروجی از دستگاه کارتخوان به شکل ذیل است:

 
       
         
       
 

برای مطالعه اطلاعات بیشتر، بروشور محصولات را مطالعه فرمایید.

برای ثبت سفارش از این لینک استفاده فرمایید.

توجه فرمایید که در هنگام مراجعه به مراکز درمانی، کارت شناسایی خود را نیز به همراه داشته باشید. دانلود بروشور محصولات آتیه سازان زندگی ایرانیان

هزینه تهیه پکیج درمانی، رفاهی، 3،760،000 ریال است. پس از خرید محصولات، تا 72 ساعت کاری، کارت بانکی شما تبدیل به کارت تخفیفی خواهد شد. همچنین کارت های درمانی، صدور و به آدرس اشاره شده در فرم، پست/ پیک می شوند.