_DSC2126

آتیه‌سازان زندگی ایرانیان

گروه آتیه‌سازان که به صورت تخصصی به فروش بیمه‌های زندگی می‌پردازد، از بهمن‌ماه سال 1389 فعالیت خود را تحت نظارت بیمۀ سامان آغاز کرد.

اعضای حرفه‌ای و متخصص این گروه، هر قدم را با هدف ساختن آینده‌ای روشن برای تک‌تک مردم ایران عزیز و با شعار «هر ایرانی، یک بیمۀ عمر» برمی‌دارند. حاصل پیوند مهارت‌های فردی اعضا و آموزش‌ها و برنامه‌ریزی‌های منسجم گروه حمایتی، رشد افرادی کارآزموده در زمینۀ معرفی و مشاوره، پررنگ‌تر شدن نام بیمۀ عمر در سراسر کشور و افزایش چشمگیر بیمه‌گذاران است.

فردا از آن کسانی است که پیوسته در جهت رسیدن به اهداف متعالی در تلاش هستند. بی‌شک اعضای آتیه‌سازان و بیمه‌گذاران ارجمند بیمۀ سامان نیز در این گروه قرار دارند.

اهم فعالیت‌های گروه آتیه‌سازان

  • فرهنگ سازی بیمۀ عمر
  • آموزش نیرو ها

مأموریت

  • در نظر داریم با بهره‌مندی از بهترین مدل همکاری با پذیرندگان و حمایت از آنان، در جهت رونق کسب و کار مراکز گام برداشته و همچنین با حفظ شأن و شخصیت مشتریان خود، این امکان را به آن‌ها بدهیم که هنگام مراجعه به پذیرندگان، از بهترین خدمات و بالاترین تخفیف بهره‌مند گردند.

چشم‌انداز شرکت

  • ایجاد اعتماد و انگیزۀ خرید در بین مشتریان با استفاده از گسترش شبکۀ خدمت‌رسانی پذیرنده، باشگاه و مشتری.

باشگاه آتیه سازان
از آنجا که ارائۀ خدمات متفاوت برای زندگی بهتر و گسترش این خدمات در سراسر کشور، از اهداف اصلی گروه آتیه‌سازان است، جهت تکریم مشتریان و جلب رضایت آن‌ها و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه و ضرورت صرفه‌جویی در هزینه‌های جاری خانواده، گروه آتیه‌سازان اقدام به تأسیس باشگاه مشتریان نمود که در آذرماه 1393 به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. این بخش، نخست به شناخت نیازهای مشتریان و سپس به تحقیق در اصناف گوناگون پرداخت و در ادامه با بررسی انواع کارت‌های تخفیفی و خدمات شرکت‌های مشابه، خدماتی در شأن و جایگاه اعضای خود و برای ارائه به آن‌ها در نظر گرفت.
با توجه به تعداد بیش از یکصد هزار نفری بیمه‌گذاران و افزایش روزافزون آن‌ها که مشتریان بالقوۀ باشگاه هستند و بررسی پراکندگی و تراکمشان در هر منطقه و شهر، پذیرندگان برتر شناسایی شدند. باشگاه آتیه¬سازان جهت ارائۀ خدمات و امکاناتی ممتاز و متمایز تلاش دارد با ارائۀ کارت تخفیف، مجموعه نیازهای روزمرۀ مشتریان خود را مد نظر قرار داده و سعی در پوشش آن‌ها با بالاترین کیفیت نماید.

کارت تخفیف دندانپزشکی و فودکورت کارت چند نمونه از کارت¬های تخفیف بخش باشگاهِ شرکت «آتیه¬سازان زندگی ایرانیان» هستند که طیف وسیعی از نیازهای مشتریان را پوشش می¬دهند و بی¬تردید در آینده¬ای نه چندان دور گسترش کشوری خواهند داشت.
باشگاه آتیه¬سازان امیدوار است که در راستای ارائۀ خدمات بیشتر به اعضاء و مشتریان خود از یک سو و توسعۀ کسب و کار پذیرندگان طرف قرارداد از سویی دیگر، در جهت رونق اقتصادی جامعه گام بردارد. این شرکت با معرفی بهترین مراکز ارائه دهندۀ خدمات و کالا، نیازهای مشتریان خود را در سریع‌ترین زمان ممکن رفع نموده و مشتریان وفادار را به صاحبان کالا و ارائه‌دهندگان خدمات معرفی می‌نماید و به این شیوه موجب جلب اعتماد متقابل بین این دو گروه می‌شود.

 

اهداف باشگاه آتیه سازان

1. شناسایی و عقد قرارداد همکاری با بهترین مراکز ارائۀ خدمات و کالا در سراسر کشور (پذیرندگان برتر)

2. ارائۀ کارت آتیه‌سازان به کلیۀ اقشار جامعه در سطح کشور

3. افزایش قدرت خرید مشتریان و امکان استفاده از تسهیلات و امکانات بیشتر

4. امکان استفاده از محصولات بیمه‌ای با تخفیف

5. ترویج فرهنگ استفاده از خدمات بانکداری الکترونیکی و کارت‌های تخفیف

6. ایجاد بستر مناسب برای رونق کسب و کار پذیرندگان با هدف مشارکت در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور